Orzeł Głogowo pokonuje Victorię Lisewo 4 :0

2020-08-29

Piękne zwycięstwo w Głogowie. W drugiej kolejce Orzeł Głogowo pokonuje 4:0 Victorię Lisewo. Bramki dla Orła zdobyli Paweł Wieczyński 2x, Jan Kulasiński, Krzysztof Smoliński.

Od początku mecz odbywał się na bardzo wysokim piłkarskim poziomie. Zarówno jedna, jak i druga drużyna grała otwartą, szybką piłkę. Pierwszą bramkę dzisiejszego dnia strzelił Jan Kulasiński odbierając piłkę bramkarzowi i pewnie umieścił ja w pustej bramce. Druga bramka to popis Pawła Wieczyńskiego, który z rzutu wolnego popisał się chirurgiczną precyzją i umieścił piłkę tuż przy słupku, nie dając szans bramkarzowi. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0.

Po przerwie goście bardzo mocno szukali szansy i pierwsze 15 minut drugiej połowy zdecydowanie należało do nich. Trzecia i czwarta bramka to doskonale okazje wypracowane przez Adama Wieczyńskiego, który najpierw obsłużył wchodzącego 2 minuty wcześniej na boisko K. Smolińskiego, a następnie około 80. minuty swojego brata - Pawła.

Udany domowy debiut w meczu o punkty naszego trenera - Jacka Lewandowskiego oraz czterech nowych zawodników.

Mecz dla #Obrowonaszagmina relacjonuje Sebastian Kamiński, zawodnik KS Orzeł Głogowo