PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Data |
Godz. |
Adres |
02.12.2019 |
10.00-13.00 |
Stacja Krobia 8 , Krobia ulice Łąkowa, Kalinowa, Osiedlowa, Piękna, Stroma, Dolina Drwęcy, Długa, Cicha, Osikowa, Cytrynowa, Malinowa, Lubicz Górny |
|
08.00-13.00 |
Staja Ogrodnictwo 1 , Toruń ulice Gliniecka, Osadnicza |
|
07.30-11.30 |
Stacja Zamek Bierzgłowski 3,7, Zamek Bierzgłowski ulica św. Jadwigi |
|
08.30-15.30 |
Stacja Kamionki Duże 1 , Kamionki Duże , Kamionki Małe |
03.12.2019 |
07.00-11.00 |
Stacja Brąchnowo 4 , Brąchnowo ulice Parchatka, Trakt Pocztowy |
|
08.00-12.00 |
Staja Łubianka 13 , Łubianka ulice Jodłowa, Letniskowa, Jana Heweliusza, Mikołaja Kopernika |
04.12.2019 |
08.00-10.00 |
Stacja Wilczonka 2 Toruń ulice Sieradzka, Krakowska, Płocka, Przelot, Krośnieńska, Suwalska, Lubicka, Legnicka, Odległa, Zamojska, Częstochowska, Lubicz Dolny ulica Toruńska |
|
10.00-12.00 |
Stacja Przesmyk obw. 700 , Toruń ulice Stepowa, Przesmyk, Łozowa, Szubińska, Poznańska, Kręta |
|
07.00-09.00 |
Stacja Rozgarty 4 , Czarne Błoto , Rozgarty ulice Osikowa, Magnolii, Klonowa, Borowikowa, Polanka, Wesoła, Zielona Polana, Stary Toruń |
|
08.00-10.00 |
Stacja Archidiakonka 1 , Skąpe ulica Lipowa, Chełmża ulice Lipowa, Plac Wiejski, Jarzębinowa, Trakt, Jagodowa |
|
08.30-14.30 |
Stacja Pluskowęsy 2,3,8, Frydrychowo , Pluskowęsy , Napole |
05.12.2019 |
08.30-16.30 |
Stacja Czarne Błota 6 , Cegielnik , Czarne Błoto ulice Wierzbowa, Pod Dębami |
|
08.30-09.30 |
Stacja Czarne Błota 10,7,5,11,9-obca ,Cegielnik 7 , Czarne Błoto ulice Wierzbowa, Leśna, Topolowa, Aleja Orzechowa, Pod Dębami, Rajska, Leszczynowa, Sosnowa, Oliwkowa, Łubinowa, Olchowa, Brzozowa, Bierzgłowska, Górsk ulica Toruńska, Cegielnik , Rozgarty ulice Łubinowa, Zielona Polana |
|
14.30-16.30 |
Stacja Czarne Błota 10,7,5,11,9-obca ,Cegielnik 7 , Czarne Błoto ulice Wierzbowa, Leśna, Topolowa, Aleja Orzechowa, Pod Dębami, Rajska, Leszczynowa, Sosnowa, Oliwkowa, Łubinowa, Olchowa, Brzozowa, Bierzgłowska, Górsk ulica Toruńska, Cegielnik , Rozgarty ulice Łubinowa, Zielona Polana |
06.12.2019 |
08.00-10.00 |
Stacja Zelgno 6 , Dźwierzno , Zelgno |
|
08.30-14.30 |
Stacja Kiełpiny 1,2 , Dylewo 2 obca ,Dylewo , Kiełpiny , Piątkowo , Dylewo , Kiełpiny |
07.12.2019 |
08.00-14.00 |
Stacja Broda obw. Olimpijczyk , Toruń ulice Henryka Sienkiewicza, Władysława Broniewskiego, Juliusza Słowackiego, Bażyńskich |