PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
2016-06-10
W związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych zostaną pozbawieni napięcia niżej podani odbiorcy.
Data | Godz. | Adres |
13.06.2016 | 9.00-17.00 | Toruń ul. Mazowiecka 1 do 13 nieparzyste, 2 do 10 parzyste, Sobkowiaka, Pałubickiego, Wandy Bukiewicz, Batorego 63 do 83C nieparzyste, 54 do 78C, 84 parzyste, Pod Dębową Górą 43 do 49 nieparzyste, 66 do 68 parzyste |
7.00-10.00 | Kowalewo ul. Odrodzenia, Mikołąja z Ryńska, Narcyzowa, Konwaliowa, Działkowa, Drzymały, Toruńska, Św. Mikołaja, Chopina w tym Motostal, Oczyszczalnia Ścieków), ul. Konopnickiej, Firma MAESTAL Szychowo 1A, stacja Szychowo 3, Bielsk, Chełmonie, Lipienica | |
7.00-19.00 | Stacje Chełmonie 2, 7 w tym bud. Chełmonie 9 do 19, 20 do 24 i nr 68 | |
10.00-15.00 | Stacja Dzikowo 3 | |
10.00-16.00 | Stacja Siemoń 6 w tym Siemoń 41A do 117A | |
8.30-13.30 | Stacja Zamek Bierzgłowski 4 w tym ul. Piastowska, Władysława Łokietka, Przemysłowa, Chrobrego, Mieszka I, Gnieźnieńska | |
8.00-11.00 | Toruń ul. Żyzna 184 do 190, Ugory 87 do 103 | |
11.30-14.30 | Stacja Mała Nieszawka 9 w tym ul. Olszynowa, Czeremchowa | |
7.30-9.00 i 15.00-17.00 | Toruń Port Drzewny ul. Starotoruńska w tym Firma WALTER, stacja paliw NESTE Szosa Bydgoska 63, ogródki działkowe KOTWICA ul. Przybyszewskiego | |
14.06.2016 | 7.30-17.00 | Toruń ul. Watzenrodego, Freytaga, |
8.00-14.00 | Bielczyny, stacje Skąpe 3, 4, 5, stacje Kończewice 7, 8, 9 ( w tym masarnia p. Kalinowski) | |
7.30-13.00 | Stacja Cichoradz 1 (PGR) | |
8.30-13.00 | Stacja Mała Zławieś 3 ul. Przy Lesie | |
15.06.2016 | 9.00-15.00 | Toruń ul. Wiklinowa 27, 29, 31, 33 |
7.00-10.00 i 17.00-20.00 | Sąsieczno, stacje Obrowo 3, 5, 10, 24 w tym ul. Leszczynowa, Borowikowa, Kurkowa, Grzybowa, Górna, Skośna, Krótka, Prosta, Podgórna, Sarnia, Polna, Jastrzębia, Dębowa i przyległe | |
7.00-20.00 | Stacje Smogorzewiec 2, 3, 4, stacja Obrowo 17ul. Leszczynowa i Kawęczyn działka 514/14 , stacja Sąsieczno 6 w tym Osiedle Słoneczne Wzgórze | |
8.00-13.00 | Stacje Pędzewo 3, 4 | |
11.00-16.00 | Stacja Pędzewo 2 | |
10.00-15.00 | Stacja Obory 1 | |
8.00-13.30 | Stacje Młyniec 1, 2, 6, 12, 13, 14, 15 w tym ul. Golubska, Gronowska, Toruńska, Bierzgalska | |
16.06.2016 | 7.00-10.00 i 15.00-18.00 | Toruń ul. Poznańska 152 Firmy PUKALA i AUSTENIT, Poznańska 156 do 174 Galona, Drzymały 13A |
8.30-13.30 | Stacja Ostaszewo 2 Wieś | |
7.00-10.00 i 16.00-19.00 | Sąsieczno, stacje Obrowo 3, 5, 10, 24 w tym ul. Leszczynowa, Borowikowa, Kurkowa, Grzybowa, Górna, Skośna, Krótka, Prosta, Podgórna, Sarnia, Polna, Jastrzębia, Dębowa i przyległe | |
7.00-19.00 | Stacje Smogorzewiec 2, 3, 4, stacja Obrowo 17ul. Leszczynowa i Kawęczyn działka 514/14 , stacja Sąsieczno 6 w tym Osiedle Słoneczne Wzgórze | |
9.00-15.00 | Stacja Pędzewo 1, stacja Czarnowo 2( w tym Firma HEBA i restauracja CZARDASZ) | |
8.00-13.00 | Toruń ul. Migdałowa | |
8.30-13.30 | Stacje Rozgarty 7, 9 w tym ul. Toruńska 21 do 33 nieparzyste, 26 do 30 parzyste, Cedrowa, Długa, Kwiatowa, Wrzosowa, Jaśminowa, Osikowa i przyległe | |
17.06.2016 | 7.00-10.00 16.00-19.00 | Kowalewo ul. Odrodzenia, Mikołąja z Ryńska, Narcyzowa, Konwaliowa, Działkowa, Drzymały, Toruńska, Św. Mikołaja, Chopina w tym Motostal, Oczyszczalnia Ścieków), ul. Konopnickiej, Firma MAESTAL Szychowo 1A, stacja Szychowo 3, Lipienica 2 |
7.00-19.00 | Stacja Chełmonie 1, 2, 5, 6, 7, Bielsk, stacja Lipienica 1 | |
8.00-15.30 | Stacja Biskupice 3 | |
9.00-15.00 | Toruń ul. Poznańska 162-teren Zibkor ( dawniej CEER), stacja Mała Nieszawka 15 w tym ul. Wodociągowa | |
18.06.2016 | 6.30-10.00 | Stacja Kaszczorek Międzyrzecze |
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA SPOWODOWANE KONIECZNOŚCIĄ WYKONYWANIA PRAC EKSPLOATACYJNYCH PRZY URZĄDZENIACH ENERGETYCZNYCH