Data |
Godz. |
Adres |
07.11.2016 |
07.00-11.30 |
Kowalewo Szosa Brodnicka , Kowalewo Ogrodnictwo, Kowalewo 1-go Maja 2, 3, Kowalewo MAL-PAK Martyniec , Zapluskowęsy , Frydrychowo , Kowalewo Pomorskie ulice Kilińskiego, 1 Maja, Kościuszki, Podborek, Brodnicka, Wrzosowa, Dworcowa, 23 Stycznia |
|
08.00-10.00 |
Stacja Górsk 3 ul Księdza Bronisława Markiewicza nr 4-14 |
|
|
|
10.00-13.00 |
Stacja Górsk 8 ulice Spółdzielcza, Wiejska |
|
13.00-16.00 |
Stacja Górsk 7 ulice Spółdzielcza, Wiejska, Czeremchowa, Sosnowa, Długa, Toruńska, ks. Bronisława Markiewicza, Zławieś Mała ulica Sosnowa |
|
08.00-11.00 |
Stacja Grębocin 17 Toruń ulice Olsztyńska, Szczęsna, Ceglana, Zakątek, Ceramiczna |
08.11.2016 |
07.00-10.00 i 13.00-18.00 |
Stacje Witkowo 2, 4 |
|
07.00-18.00 |
Stacje Dziemiony 1 , Witkowo 3 |
|
08.00-09.00 |
Stacje Osiek 5, 26 |
|
10.00-14.00 |
Stacje Dzikowo 2 i Smogorzewiec 1 |
|
|
|
|
|
15.00-16.00 |
Stacja Osiek 10 Osiek nad Wisłą ulice Letnia, Księżycowa, Słoneczna, Obrowska, Łęk-Osiek , Osiek |
|
08.00-14.00 |
Stacja Stary Toruń ulice Sołecka, Cedrowa, Szeroka |
|
08.00-09.00 |
Stacja Rychnowo 11 |
|
10.30-11.30 |
Stacja Rychnowo 4 |
|
12.30-13.30 |
Stacja Rychnowo 3 |
09.11.2016 |
07.00-11.00 |
Stacja Krobia 13 ul. Złota |
|
07.00-18.00 |
Stacja Dziemiony 1 , Witkowo 3 |
|
07.00-10.00 i 13.00-18.00 |
Stacje Witkowo, 2, 4 |
|
08.00-16.00 |
Stacje Wielka Nieszawka 3 ulica Szkolna, Mała Nieszawka , Wielka Nieszawka ulice Szkolna, Zielona, stacja Wielka Nieszawka 12,stacja Cierpice 1 ulice Parkowa, Bydgoska, Szkolna, Leśna, Pocztowa, Cicha, Spokojna, Wielka Nieszawka ulice Szkolna, Zielona, Mała Nieszawka, stacja Cierpice 2, 3, 5 ul. Środkowa Zakole Kolejowa Toruń ul. Włocławka, stacja Cierpice 7, 11, 12 |
10.11.2016 |
07.00-18.00 |
Stacja Dziemiony 1 , Witkowo 3 |
|
07.00-10.00 i 13.00-18.00 |
|
|
07.00-15.00 |
Stacja Włocławska 6 ulice Zimowa, Włocławska |
|
08.00-09.00 |
Stacja Wybcz 1 |
|
11.00-12.00 |
Stacja Wielkołąka 4 |
12.11.2016 |
06.30-08.30 |
Stacja Pawia ul. Pawia i Sz. Chełmińska nr. 271-273 |