28. finał WOŚP w naszej gminie

28. finał WOŚP w naszej gminie
2020-01-08

Nasze Obrowo tradycyjnie włącza się w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w niedzielę 12 stycznia 2020 roku działać będą trzy sztaby: w Zespole Szkół w Dobrzejewicach, w Szkole Podstawowej w Obrowie oraz w Szkole Podstawowej w Osieku nad Wisłą.

28. finał WOŚP w Dobrzejewicach  odbędzie się w godzinach od 11.00 do 15.00 w sali gimnastycznej. Organizatorzy zaplanowali między innymi występy uczniów, loterię fantową, licytacje oraz słodkie ciastka w kawiarence.

Od godz. 15.00 na zabawę zapraszają z kolei Szkoła Podstawowa w Obrowie oraz Szkoła Podstawowa w Osieku nad Wisłą. W programie również przewidziano występy uczniów, loterię fantową oraz licytacje. Zadbano również o poczęstunek dla gości: będą słodycze i tradycjny, swojski chleb ze smalcem i ogórkiem.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.