35 lat pracy dla zespołu szkół w Osieku n. Wisłą. Dziękujemy

35 lat pracy dla zespołu szkół w Osieku n. Wisłą. Dziękujemy
2020-08-29

Małgorzata Rogalska, zasłużona pedagog, nauczycielka, wychowawczyni, była dyrektor Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą, odchodzi na emeryturę.

Małgorzata Rogalska, zasłużona pedagog, nauczycielka, wychowawczyni, była dyrektor Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą, odchodzi na emeryturę. Dyrektor Rogalska pracowała w zespole szkół w Osieku nad Wisłą ponad 35 lat.

Szanowna Pani Dyrektor, w imieniu uczniów i wszystkich mieszkańców gminy Obrowo składamy Pani podziękowania za lata pracy z dziećmi i dla dzieci. Pani wzorowa praca na zajmowanych stanowiskach przepełniona była pasją i troską o odpowiednie wychowywanie najmłodszych. Pisała Pani historię przedszkola w Osieku nad Wisłą, na stałe wpisując się w to miejsce i przede wszystkim w serca swoich wychowanków. Dziękujemy Pani za to. Życzymy, aby nadchodzący czas pozwolił Pani na spełnienie marzeń. Wszystkiego dobrego na nowym etapie życia! – napisali w podziękowaniach wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński i sekretarz Mirosława Kłosińska.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.