50. numer Kuriera Obrowa już gotowy

50. numer Kuriera Obrowa już gotowy
2020-10-06

Gmina wydała kolejny numer "Kuriera Obrowa". To jubileuszowe, 50. wydanie. Kwartalnik ma nową szatę graficzną, nowy układ treści i przede wszystkim ma Zespół Redakcyjny. Tworzą go mieszkańcy gminy, profesjonaliści w swoich fachu, pasjonaci tego, co robią.

W najnowszym numerze piszemy m. in. o wielkiej wygranej mieszkańców gminy - o placu zabaw Nivea dla Dobrzejewic oraz o wozie strażackim dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Szembekowie, zyskanym dzięki wysokiej frekwencji w II turze wyborów prezydenckich. W nowym wydaniu znajdą Państwo również wywiad z wójtem gminy Andrzejem Wieczyńskim. Wójt Wójt włącza się dyskusje internautów na temat edukacji w czasach koronawirusa, rozbudowy szkoły w Brzozówce i stanu gminnych dróg podczas deszczy. W numerze także m. in. wspomnienie Danieli Prochery o teatrze Julii Procherowej ze Skrzypkowa.

Zespół Redakcyjny "Kuriera Obrowa" tworzą:

  • Grzegorz Filut

Nauczyciel, muzyk, pedagog o specj. kulturalno - oświatowej. Przewodniczący klubu seniora Sami Swoi. Z zamiłowania kynolog i hodowca psów. Mieszka w Kawęczynie.

  • Renata Kwiatkowska

Kierownik GOPS w Obrowie, od lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi opiekującymi się osobami potrzebującymi pomocy. Mieszkanka Osieka nad Wisłą.

  • Dariusz Machajewski

Nauczyciel wychowania fizycznego, gminny koordynator sportu, organizator zawodów sportowych. Z wykształcenia także przyrodnik. Mieszka w Dobrzejewicach.

  • Ewelina Mytlewska

Animatorka kultury, pracownik GOK, odpowiedzialna za Osiecką Grupę Teatralno-Wokalną, opiekunka Osieckiej Izby Regionalnej. Mieszka w Osieku nad Wisłą.

  • Joanna Zielińska

Mieszkanka Szembekowa, z wykształcenia pedagog, socjolog i doradca zawodowy. Obecnie zajmuje się oświatą w Urzędzie Gminy Obrowo.

Redaktorką naczelną jest Magdalena Krzyżanowska.

Kontakt z redakcją: 67 678 60 22 wew. 185, kom. 605 609 168, e-mail: kurier@obrowo.pl fb/kurierobrowa 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.