59 119,31 zł z gminy Obrowo dla WOŚP w tym roku

59 119,31 zł z gminy Obrowo dla WOŚP w tym roku
2020-01-13

Aż 59 119,31 zł od mieszkańców naszej gminy zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2020 roku. Tyle zebraliśmy łącznie we wszystkich trzech naszych sztabach WOŚP podczas 28. Finału.

W tym roku w naszej gminie prężnie działały trzy sztaby WOŚP: w Zespole Szkół w Dobrzejewicach, w Szkole Podstawowej w Osieku nad Wisłą oraz w Szkole Podstawowej w Obrowie. Podczas finałów odbywały się występy uczniów i absolwentów szkół, licytacje, loterie fantowe i liczne konkursy. Do wylicytowania były m.in. zestawy piśmiennicze podarowane przez wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego, książki od sekretarz Mirosławy Kłosińskiej, piłka nożna przekazana przez drużynę z Silna, grafiki, obrazy, obuwie, ręcznie szyte ubrania i pluszaki, a także grzejniki, narzędzia i … 120m2 paneli podłogowych.

- Podczas finałów w sztabach w naszej gminie zebrano łącznie dokładnie 59 119,31 zł. To wspaniała wiadomość mówi wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.Powiedziałabym, zgodnie z hasłem 28. finału, że złapaliśmy wiatr w żagle . Mieszkańcy Obrowa kolejny raz pokazali, że potrafią współpracować i okazać serce potrzebującym.

- Znakomicie razem się bawiliśmy, zbierając fundusze na szlachetny cel. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy połączyła obrowian. Oczywiście kwota zebrana w naszej gminie cieszy, ale w graniu dla Orkiestry nie chodzi przecież o bicie rekordów finansowychpodsumowuje sekretarz Kłosińska.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.