A&W Team Obrowo zdobywa 5 medali w jeden weekend

A&W Team Obrowo zdobywa 5 medali w jeden weekend
2020-09-27

Gminie Obrowo przybywa mistrzów i wicemistrzów Polski. A&W Team Obrowo kończy weekend z trzema srebrnymi medalami i dwoma srebrnymi. Grzegorz Błotnicki, Julia Szyjkowska, Łukasz Kalinowski, Kłaudia Koc i Michał Ostrzewski wracają do nas jako zwycięzcy.

Zawodnicy A&W Team Obrowo zdobyli w weekend 26 - 27 września trzy złote i dwa srebrne medale. Grzegorz Błotnicki został Mistrzem Polski w Kick-light oraz jednocześnie najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych, rozgrywanych w Krynicy. W tym samym czasie w Mysiadle k. Warszawy trwały Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych i Młodszych w formule walki kick-light w kickboxingu. Z zawodów z wspaniałymi osiągnięciami wrócili:

  • Julia Szyjkowska, która zdobyła złoty medal i została Mistrzynią Polski kadetów w Kick-light;
  • Łukasz Kalinowski, któy zdobył złoty medal i został Mistrzem Polski kadetów w Kick-light;
  • Michał Olszewski, który zdobył zrebro i wraca jako Wicemistrz Polski kadetów w Kick-light;
  • Klaudia Koc, która została Wicemistrzynią Polski kadetów w Kick-light.

Informacje na bieżąco zapewnia i zdjęcia przysyła trener Andrzej Maciusiewicz.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.