„Akademia młodego piłkarza” – Wągrowiec 2016

„Akademia młodego piłkarza” –  Wągrowiec 2016
2016-09-12

W dniach 9-11.09.2016r odbył się już czwarty w historii UKS Feniks Obrowo wyjazd na zgrupowanie sportowe dla zawodników naszego Klubu, organizowany w ramach projektu „Akademia Młodego Piłkarza” dofinansowanego przez Urząd Gminy w Obrowie.

Na miejsce zgrupowania wybraliśmy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Był ciężki trening, były mecze, gra w tenisa ziemnego, pobyt w Aquaparku, obejrzenie słynnego skrzyżowania rzek w Wągrowcu oraz konkurs na najbardziej zaangażowanego i grzecznego piłkarza. Pogoda dopisała wspaniale, oprócz potu i ciężkiej pracy, było także wiele zabawnych sytuacji

Dla niektórych dzieci był to pierwszy samodzielny wyjazd i poradzili sobie doskonale. Serdeczne podziękowania dla trenera Tomka, trenera Jacka oraz opiekunów zgrupowania za trud włożony w przygotowanie wyjazdu i atrakcji oraz poświęcenie i opiekę nad chłopcami.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.