ARTYŚCI W DOMU MAŁEGO DZIECKA ORAZ HOSPICJUM

ARTYŚCI W  DOMU MAŁEGO DZIECKA ORAZ HOSPICJUM
2016-05-12

Dnia, 07.05.2016r. OSIECKA GRUPA TEATRALNO-WOKALNA odwiedziła DOM MAŁEGO DZIECKA oraz pacjentów HOSPICJUM „Nadzieja” w Toruniu. 

Zagraliśmy spektakl, pt. „Kot w butach”. Znana bajka w naszej interpretacji została przyjęta z entuzjazmem przez młodych widzów. Dzieci, to wdzięczni odbiorcy, którzy nie kryją się ze swymi emocjami.
Naszym celem było sprawienie radości mieszkańcom domu dziecka i pacjentom hospicjum. Poczuliśmy się przez chwilę wolontariuszami. Niektóre dzieci chętnie z nami rozmawiały i dzieliły się swoimi przeżyciami. Cieszymy się, że poprzez nasz spektakl,  młodzi widzowie mogli na chwilę znaleźć się w „ zaczarowanym świecie”. Otrzymaliśmy zaproszenie z kolejną bajką. Obecnie jesteśmy w trakcie prób przed premierą spektaklu, pt. „Zabawa w Śpiącą Królewnę”, która odbędzie się w Zespole Szkół w Osieku nad Wisłą, dnia 03.06.2016r. Tradycją OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ stało się przygotowywanie przedstawień z okazji DNIA DZIECKA. To już piąty spektakl dla dzieci. 
Z nową bajką zamierzamy odwiedzić również SZPITAL DZIECIĘCY w Toruniu, w którym zagraliśmy już wcześniej „Kota w butach”. Tworzenie spektakli dla dzieci sprawia nam ogromną radość.
Ewelina Mytlewska – animator kultury

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.