„Baj” kolejny raz zachwycił widzów z Osieka nad Wisłą

„Baj” kolejny raz zachwycił widzów z Osieka nad Wisłą
2019-08-30

27 sierpnia, w ramach wakacji z Osieckim Klubem Kultury obejrzeliśmy zabawny i pouczający spektakl w Teatrze Lalek "Baj Pomorski" w Toruniu, pt. "Przygody doktora Bonifacego Trąbki". Dzieci z entuzjazmem odebrały przestawienie i świetnie się bawiły! Nagrodziły aktorów gromkimi brawami oraz kwiatami. "Baj" kolejny już raz zachwycił widzów z Osieka nad Wisłą. W tej ZACZAROWANEJ SZAFIE jest naprawdę cudownie! Polecamy! Dziękujemy twórcom spektaklu!
Po teatrze był czas na lody! Później wybraliśmy się do Piernikowego Miasteczka, gdzie mogliśmy doświadczyć wspaniałego szaleństwa w wodzie oraz na placu zabaw. Dziękuję Oli Olszewskiej za pomoc w opiece nad grupą. Podziękowania należą się również panu wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz pani sekretarz Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie transportu!

 

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.