BAL CHARYTATYWNY W OSIEKU NAD WISŁĄ

BAL CHARYTATYWNY W OSIEKU NAD WISŁĄ
2018-12-20

Andrzejki to ostatni czas na zabawę przed adwentem.  1 grudnia 2018r. w remizie strażackiej w Osieku nad Wisłą z inicjatywy ks. proboszcza Rafała Bogusa, odbył się kolejny Bal Charytatywny. Celem była pomoc 3-letniej Tosi z Osieka nad Wisłą, którą czeka skomplikowana operacja oraz rehabilitacja.  Przepustką na zabawę było bajkowe przebranie. Pomysł ten sprawił uczestnikom wiele radości. Było bardzo barwnie i ciekawie. Oprawę muzyczną zapewnił zespół, który świetnie się sprawdził na poprzednich balach. Grali i śpiewali: Karol Kosik – wokal, instrumenty klawiszowe, Wiesław Mekka –saksofon, Leszek Czenkusz – akordeon, wokal. W przerwach, przy stole uczestnicy balu, członkowie Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej wraz z przyjaciółmi śpiewali znane przeboje. Na stołach pojawiły się przepyszne dania oraz ciasta. Wspaniała zabawa trwała od godz. 19. do „białego” rana.   

Ewelina Mytlewska 

fot. Renata Kwiatkowska, Mariusz Kwiatkowski, Rafał Bogus

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.