Bal Charytatywny w Osieku nad Wisłą

Bal Charytatywny w Osieku nad Wisłą
2018-02-14

 Dnia, 10 lutego odbył się już III Bal Charytatywny zorganizowany przez parafię NSPJ w Osieku nad Wisłą z inicjatywy ks. proboszcza, Rafała Bogusa. Był to wspaniały akcent na zakończenie karnawału: rewelacyjna zabawa połączona ze szczytnym celem. Bal odbył się w stylu DZIKIEGO ZACHODU. Przebrania to dodatkowa atrakcja zabawy karnawałowej. Gospodarz balu, ks. proboszcz wystąpił w oryginalnym stroju meksykańskim. Pojawili się przystojni „kowboje”, piękne „damy”. Oczywiście nie mogło zabraknąć „plemion indiańskich”. Kilku „szeryfów” pilnowało porządku na balu. Nawet „więźniowie” z kulą u nogi świetnie się bawili. Obecny był również „grabarz”, który na szczęście tylko tańczył i jadł.

 Tańce trwały do białego rana. Już po raz kolejny świetną oprawę muzyczną zapewnił zespół, w składzie: Karol Kosik – wokal, instrumenty klawiszowe, Leszek Czenkusz – akordeon, wokal, Wiesław Mekka – saksofon. Stoły „uginały się” od pyszności.

 W trakcie balu została przeprowadzona licytacja na rzecz 3,5 – letniego Antosia, mieszkańca naszej parafii, który „walczy” o sprawność. Zebrane środki mają pomóc jego rodzicom w długotrwałej, kosztownej rehabilitacji. Dzięki hojności uczestników balu udało się zebrać 4.300 zł.

Wszyscy są zgodni, że to kolejny, udany Bal Charytatywny w Osieku nad Wisłą.

Ewelina Mytlewska

fot. Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.