Biwak na POŻEGNANIE LATA

Biwak na POŻEGNANIE LATA
2019-09-24

W dniach, 6-7 września ponad 40-osobowa grupa dzieci i młodzieży, w tym członków scholi „Źródło” oraz grupy teatralnej TEATRZAKI brała udział w biwaku w świetlicy w Stajenczynkach. Do miejsca noclegu wyruszyliśmy pieszo z Osieka nad Wisłą. Pierwszego dnia zorganizowaliśmy ognisko, przy którym nie mogło zabraknąć śpiewów. W lesie budowano wspaniałe szałasy. Tradycyjnie wzięliśmy udział w podchodach, które zawsze przynoszą mnóstwo wspaniałych emocji. Grupa cudownie spędziła czas na łonie natury.

Dziękuję bardzo Renacie Kwiatkowskiej oraz Ewie Karpiński za pomoc w opiece nad dziećmi oraz młodzieżą a Agnieszce Kwintera za udostępnienie świetlicy w Stajenczynkach.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.