Budowa pompowni wody oraz tłoczni ścieków

Budowa pompowni wody oraz tłoczni ścieków
2018-07-04

W dniu 28.06.2018r. w Urzędzie gminy w Obrowie została podpisana  umowa na „Budowę pompowni wody w miejscowości  Silno Gmina Obrowo ” , prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie złożono jedną ofertę. W wyniku badania i oceny złożonych ofert jako najkorzystniejszą do realizacji zamówienia,  została wybrana oferta Firmy Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej „ARIS” , Grzegorz 8, 87-140 Chełmża.

Wartość brutto umowy wynosi: 241039,94 zł. Termin zakończenia realizacji przedmiotu umowy ustala się na dzień 30.08. 2018 roku.

Natomiast w dniu  02.07.2018r. w Urzędzie gminy w Obrowie została podpisana  umowa na „Budowę tłoczni ścieków w miejscowości  Silno Gmina Obrowo ” , prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie złożono jedną ofertę. W wyniku badania i oceny złożonych ofert jako najkorzystniejszą do realizacji zamówienia,  została wybrana oferta Firmy Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej „ARIS” , Grzegorz 8, 87-140 Chełmża.

Wartość brutto umowy wynosi: 230794,17 zł. Termin zakończenia realizacji przedmiotu umowy ustala się na dzień 31.08. 2018 roku.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.