Celebryci na Dniu Kobiet w Łążynie i w Osieku nad Wisłą

Celebryci na Dniu Kobiet w Łążynie i w Osieku nad Wisłą
2020-03-08

Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet naszą gminę odwiedzają celebryci. Tournee kontynuują Al Bano i Romina Power oraz Edyta Górniak. W wielu miejscowościach gości Magda Gessler.

W weekend radny Jerzy Falkowski i sołtys Barbara Kłosińska zaprosili VIPów do Łążyna, a sołtys Tomasz Wieczyński do Osieka. Celebrytów witali wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński, sekretarz Mirosława Kłosińska, przewodniczący Rady Gminy Roman Skórski i wicestarosta toruński Michał Ramlau.

Przedstawiciele władz samorządowych wręczali zaproszonym paniom i dziewczynkom duże tabliczki czekolady (- wójt), słodycze (- starosta) i kwiaty (- radni). Na stołach nie brakowało ciast, ciasteczek, babeczek i innych słodkich przekąsek.

Sołtysi i radni zadbali, aby tym roku panie z Obrowa poczuły się docenione wizytami celebrytów z wysokiej półki. Przy pomocy Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej, kierowanej przez Ewelinę Mytlewską z Gminnego Ośrodka Kultury, sprowadzono do Obrowa zespół Al  Bano&Romina Power, Edytę Górniak i Magdę Gessler. W spotkaniach uczestniczyły też Miss Łążyna i Osieka, które opowiadały o swojej pracy.

Mieszkanki naszej gminy wydawały się zachwycone występami znakomitych gości. Gromkimi brawami, salwami śmiechu i nawołaniami o bisy kończyły się wszystkie występy.

Gmina Obrowo: AL Bano&Romina Power w Łążynie, Dzień Kobiet 2020
Gmina Obrowo: Osiecka Grupa Wokalna Gimme! Gimme!, Dzień Kobiet 2020 Osiek nad Wisłą
Gmina Obrowo: Al Bano&Romina Power w  Osieku nad Wisłą, Dzień Kobiet 2020
 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.