Coroczny bal karnawałowy osób niepełnosprawnych

2019-02-15

Z inicjatywy Stowarzyszenia Pomoc Osobom Niepełnosprawnym "PODAJ RĘKĘ" w Obrowie 13 stycznia 2019 r. w gościnnym zajeździe „RYTKÓWKA” w Obrowie odbył się coroczny bal karnawałowy osób niepełnosprawnych.

W tym roku uczestniczyło w imprezie około 70 osób- dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z opiekunami.

Prezes stowarzyszenia Pani Daniela Korpalska przywitała wszystkich uczestników oraz zaproszonych gości, w tym Wójta Gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego z małżonką, Przewodniczącego Rady Gminy Romana Skórskiego z małżonką, Wicestarostę Toruńskiego Michała Ramlau i Radnych Gminy Obrowo.

Tradycyjnie nikogo do tańca nie trzeba było prosić. Szaleństwo odbywało się przy wspaniałej oprawie muzycznej jaką zawsze gwarantuje nam rewelacyjny zespół „PIOTR I PAWEŁ” ze Skrzypkowa.

Dobrze było znowu spotkać się z przyjaciółmi przy pięknie i smacznie zastawionych stołach powspominać dawne czasy i poprzednie bale.

Nie zabrakło też wizyty „spóźnionego” świętego Mikołaja, który wszystkich niepełnosprawnych uczestników obdarował prezentami.

Dziękujemy wolontariuszom WOŚP z Zespołu Szkół w Obrowie za przybycie i kwestowanie w trakcie balu.

 

W imieniu wszystkich, którzy świetnie się bawili składamy podziękowania organizatorom i sponsorom, za podtrzymywanie tej pięknej tradycji w naszej gminie.

Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.