Dyrekcja szkoły w Dobrzejewicach o reorganizacji klas

Dyrekcja szkoły w Dobrzejewicach o reorganizacji klas
2020-06-26

Dyrekcja szkoły w Dobrzejewicach wyjaśnia decyzję związaną ze zmniejszeniem ilości klas trzecich w nowym roku szkolnym.

Szanowni Państwo, decyzja o reorganizacji obecnych klas drugich szkoły podstawowej było niezwykle trudną decyzją.  Wiem, że wzbudza to ogromne emocje. Zapewniam Państwa, że zawsze dbałem i dbam o dobro ucznia i jego rodziców. Niestety nadszedł trudny czas, który wymusza niepospolite, trudne decyzje. Moje działania są zgodne z prawem i są podyktowane względami finansowymi. Proszę Państwa o zrozumienie i przepraszam, jeśli za późno została podana lub niedostatecznie wybrzmiała informacja o reorganizacji obecnych klas drugich. Jestem pewien, że wychowawczynie Pańskich dzieci otoczą je szczególną opieką i dołożą wszelkich starań, żeby zintegrować uczniów, dać wsparcie i działać w interesie szczególnie tych, które będą tego najbardziej potrzebowały.

Janusz Iwański, dyrektor Zespołu Szkół w Dobrzejewicach

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.