Dziękujemy za pracę, Pani Dyrektor!

Dziękujemy za pracę, Pani Dyrektor!
2020-08-04

Henryka Sajnóg, wieloletnia dyrektor niepublicznego żłobka i przedszkola w Obrowie, przechodzi na emeryturę.

Na zasłużoną emeryturę przechodzi Henryka Sajnóg, wieloletnia dyrektor niepublicznego żłobka i przedszkola w Obrowie, prezes prowadzącego placówkę Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Wsi Skrzypkowo. Dyrektor Sajnóg związana była z obrowską oświatą od niemal 40 lat - od początku kariery zawodowej tj. od 1981 roku.

Pani wzorowa praca na zajmowanym stanowisku przepełniona była pasją wychowania dzieci i wydobywania z nich tego, co najlepsze. Dziękujemy za to, że z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem wychowała Pani wiele pokoleń młodych ludzinapisali w podziękowaniach wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński i sekretarz Mirosława Kłosińska.

- Ja z kolei dziękuję za życzliwość i wsparcie, jakiego doświadczałam. Wyrażam wdzięczność za troskę o niepubliczną oświatę na wsi, w szczególności o edukację dzieci w wieku przedszkolnym – mówiła dyrektor Henryka Sajnóg.

Podziękowanie od dyrektor Sajnóg dla wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego

Podziękowanie od dyrektor Sajnóg dla sekretarz gminy Mirosławy Kłosińskiej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.