Dzień Dziecka w Łążynie II

2019-07-10

W dniu 14.06.2019 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Łążynie II odbył się Dzień Dziecka, zorganizowany przez sołtysa, radę sołecką, dyrektor SP i radę rodziców oraz sponsorów z sołectwa.

Pogoda dopisała, dopisali też goście młodsi i trochę starsi, którzy licznie przybyli świętować Dzień Dziecka. Atrakcji było co niemiara: mini wesołe miasteczko, różne zjeżdżalnie, dmuchane zamki, kule wodne, różnego rodzaju trampoliny, basen wodny z łódeczkami, foto budka. Był też pokaz przygotowany przez strażaków z OSP Kawęczyn, którzy uruchomili kurtynę wodną. Na dzieci czekały też gry i zabawy przy oprawie muzycznej, którą przygotował Pan Jacek Sadowski.

Oczywiście dla dzieci przygotowaliśmy także lody, napoje i słodycze, a dla starszych przepyszne ciasta i kiełbaski z grilla.

Sołtys wraz z radą sołecką serdecznie dziękuje sponsorom, pani dyrektor i pracownikom szkoły w Łążynie II za pomoc w organizacji Dnia Dziecka.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.