Dzień Dziecka w Zawałach

Dzień Dziecka w Zawałach
2019-06-12

Kolejny Dzień Dziecka w miejscowości Zawały za nami.

W niedzielę dzieci młodsze i te trochę starsze mogły bawić się podczas obchodów swojego święta. Dzięki firmie Mini Wesołe Miasteczko Roan każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od basenu z piłeczkami , poprzez zjeżdżalnię aż do basenu z łódeczkami. W tym roku pierwszy raz zagościły u nas trampoliny, na których nie tylko dzieci świetnie się bawiły. W budynku remizy ustawiła się fotobudka Kalota Fun&Foto w której każdy mógł bezpłatnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzięki sponsorom i ludziom wspierającym nasze sołectwo dzieci mogły częstować się lodami, wafelkami, napojami, jogurtami a rodzice mogli skosztować przysmaków z grilla oraz kawy i ciasta. Nie zabrakło również konkursów, które jak co roku prowadzi nasza koleżanka z rady sołeckiej. Tradycyjnie pan Pawel zatroszczył się o kibiców piłki nożnej i dostarczył nam piłkarzyki oraz tygryska, który sprawiał wszystkim bez względu na wiek wiele radości. Dużym zainteresowaniem cieszył się namiot firmy Faberlic gdzie nie tylko można było nabywać losy ,ale również wykonać makijaż czy zapoznać się z bogatą ofertą firmy. Panie przygotowały również atrakcje dla naszych najmłodszych pociech, a więc każdy znalazł tu coś dla siebie. Dzięki pomocy druhów z jednostki OSP Zawały dzieci mogły do woli bawić się w strażaków i oglądać sprzęt dzięki, któremu druhowie pomagają innym ludziom.

Serdeczne podziękowania dla Pana Wójta Andrzeja Wieczyńskiego oraz Pani Sekretarz Mirosławy Kłosińskiej za pomoc w organizacji imprezy. 

Sołtys wraz z Radą Sołecką są niezmiernie wdzięczni wszystkim osobom, które przyczyniły się do tak udanych obchodów dnia dziecka w naszej miejscowości. Państwa pomoc, wsparcie i każdy najdrobniejszy gest przyczyniły się do wielkiej radości i uśmiechu na buziach naszych pociech. Serdecznie dziękujemy! 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.