Dzień Dziecka w Zawałach

Dzień Dziecka w Zawałach
2016-06-03

W dniu 29 maja 2016r. w miejscowości Zawały przy remizie OSP odbył się Dzień Dziecka.

Po raz kolejny dzięki pomocy Wójta gminy Obrowo, mieszkańców, strażaków oraz sponsorów udało się przygotować udane święto dla naszych dzieci.

Największą atrakcją były dla dzieci dmuchane zjeżdżalnie oraz basen z piłeczkami, ale nie zabrakło również innych przyjemności. Dzieci otrzymały kolorowe balony, lody i picie. Pociechy mogły brać udział w konkursach, które zorganizowała druhna Julia Lewandowska. Nie zabrakło również atrakcji dla starszych. Można było posilić się przy grillu kosztując przepysznej kaszanki i kiełbaski oraz skosztować domowych wypieków w kawiarence.

Sołtys oraz rada sołecka chcieliby serdecznie podziękować Wójtowi gminy Obrowo, sponsorom oraz wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji tego święta.

Wesołe, uśmiechnięte buźki dzieci pokazały wszystkim jak wiele radości udało się nam zapewnić dzieciom.

Alicja Tarkowska 


 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.