DZIEŃ DZIECKA Z OSIECKĄ GRUPĄ TEATRALNO-WOKALNĄ

DZIEŃ DZIECKA Z OSIECKĄ GRUPĄ TEATRALNO-WOKALNĄ
2016-06-10

Tradycją OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ stało się przygotowywanie spektaklu dla dzieci  z okazji DNIA DZIECKA. W tym roku, dzieci z Osieka nad Wisłą i okolic, obejrzały dwa przedstawienia:  jedno zaprezentowane przez uczennice VI klasy, drugie przez dorosłych.

1 czerwca,  młodzi widzowie zobaczyli kabaret, pt. „Makabryczne igraszki” (scenariusz J. Burniewicz) w wykonaniu OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNEJ (MŁODZIEŻ). Dziewczęta,  świetnie się bawiły, tworząc ten spektakl.

3 czerwca,  odbyła się kolejna premiera OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ (DOROŚLI). Przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej obejrzeli przedstawienie, pt. „Zabawa w Śpiącą Królewnę”. Spektakl opowiada o grupie dorosłych, którzy po 20 latach spotkali się i wracają pamięcią do lat szkolnych oraz wspólnie spędzonego czasu w kółku teatralnym. Wspomnienia ożywają i dorośli zaczynają się bawić w „Śpiącą Królewnę”,  ku uciesze młodych widzów…

Spektakl został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Dzieci żywo reagowały na to, co działo się na scenie. Myślę, że osiągnęliśmy nasz cel, żeby rozbawić dzieci i pokazać im, jaką wielką przyjemnością jest zabawa w teatr.

Nasi aktorzy podchodzą z wielkim zaangażowaniem do swoich ról. Każdy daje z siebie 100%. Nad scenografią czuwa, jak zawsze niezawodna RENIA KWIATKOWSKA. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

ZAPRASZAMY NA NASZE KOLEJNE SPEKTAKLE TEATRALNE!

Ewelina Mytlewska- animator kultury

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.