Dzień Otwarty

Dzień Otwarty
2016-04-29

W dniu 31.03.2016 roku odbył się „ Dzień Otwarty” w punkcie przedszkolnym przy Szkole Podstawowej Im. Mikołaja Kopernika w Łążynie II. Podczas tego dnia dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z pracującymi paniami, wyposażeniem sali i placu zabaw, uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych a co najważniejsze poznały kolegów i koleżanki, z którymi w przyszłym roku będą uczęszczać do przedszkola. Nasze przedszkolaki przygotowały przestawienie teatralno – muzyczne, dzięki któremu rodzice i dzieci, dowiedziały się co nieco o naszym przedszkolu.

Mieliśmy przyjemność przedstawić się wszystkim młodszym i starszym Gościom, a co najważniejsze poznać się lepiej podczas wspólnych zabaw i zajęć. Przekonaliśmy się, że wszystkim dzieciom nie brakuje fantazji i energii do wspólnego poznawania świata przez gry i zabawy w których wszyscy chętnie uczestniczyli.

Było nam bardzo miło poznać wszystkie dzieci i rodziców, a miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.