EuroWeek 2019

EuroWeek 2019
2019-05-15

W dniach 5-9.05.2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie wyjechali do Międzylesia na Ziemi Kłodzkiej na pięciodniowy program EuroWeek – Szkoła Liderów. EuroWeek jest programem edukacyjnym, który ma dwa główne cele – doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz kształtowanie zdolności przywódczych. Dzięki wolontariuszom pochodzącym z różnych zakątków świata uczniowie doświadczyli wielokulturowości oraz poznali zupełnie inne spojrzenia na świat. Językiem komunikacji był język angielski, którym uczniowie musieli się posługiwać, żeby porozumieć się z prowadzącymi zajęcia wolontariuszami. Uczniowi pracowali nad różnymi projektami, ucząc się pracy w grupie i rozwijając swoją kreatywność. Dzięki wolontariuszom poszerzyli swoją wiedzę o świecie. Uczniowie ocenili wyjazd jako bardzo udany i rozwijający.

W imieniu organizatorów i uczniów serdecznie dziękujemy Władzom Gminy za sfinansowanie transportu na to wydarzenie.

 

Katarzyna Przytarska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.