Festyn rodzinny

Festyn rodzinny
2016-07-13

W sobotnie popołudnie, 4 czerwca odbył się w szkole w Osieku nad Wisłą festyn rodzinny zorganizowany przez nauczycieli szkoły we współpracy z miejscowym sołtysem i OSP w Osieku.
Do organizacji włączyli się czynnie miejscowi animatorzy i twórcy ludowi, dzięki którym w licznych warsztatach można było nauczyć się wyrobu koronek, szydełkowania, plecenia koszyków, lepienia z gliny, składania origami, a nawet żonglerki.
Można było skorzystać z porad kosmetyczki, dietetyczki i uzyskać porady w zakresie 500+. Odbyły się III Szkolne Zawody Strażackie uczniów młodszych i mecz piłki nożnej strażacy : chłopcy.
Dzieci z rodzicami uczestniczyły w serii konkurencji sportowych i korzystały z atrakcji zafundowanych przez licznych sponsorów. Amatorzy nordic walking przemaszerowali aż na Taras Widokowy im. Michała Kokota.
Wielką radość sprawiła dzieciom zjeżdżalnia i robienie baniek mydlanych z clownem.
Smaczną niespodzianką była grochówka, truskawki z bitą śmietaną i pyszne ciastka na deser.

I. Urban

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.