Goście z Poznania

2019-11-26

Wizyta studyjna studentów AKNGP w Gminie Obrowo zorganizowana przez Karola Piątkowskiego

W dniu 25.11.2019 r. Gmina Obrowo miała wielki zaszczyt gościć studentów Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej, działającego na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mgr Karol Piątkowski miał przyjemność być koordynatorem projektu jako pracownik Urzędu Gminy Obrowo pt. „Wizyta studyjna studentów Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej w Gminie Obrowo”.

Dzięki przyjaznemu i życzliwemu nastawieniu Pana mgr Andrzeja Wieczyńskiego – Wójta Gminy Obrowo oraz mgr Przemysława Piotrowskiego – dyrektora Szkoły Podstawowej w Obrowie  studenci mieli okazję zapoznać się z strukturą organizacyjną i działalnością Urzędu Gminy Obrowo oraz Szkoły Podstawowej w Obrowie. Karol Piątkowski podczas swojej prelekcji zaprezentował temat: „Środowisko przyrodnicze Gminy Obrowo”. Swój referat wygłosił Wójt Andrzej Wieczyński pt. „Gmina Obrowo – stan obecny i perspektywy”. Studenci AKNGP mieli także okazję do przedstawienia swojej akademickiej działalności w swojej prelekcji w Gminie Obrowo. Działalność AKNGP jest bardzo ceniona i szanowana w środowisku naukowym Poznania i w skali kraju. W wolnym czasie studenci AKNGP wraz z ich lokalnym przewodnikiem  - Karolem zwiedzali i podziwiali piękno toruńskiej Starówki.

Karol Piątkowski jest również autorem artykułu „Procesy migracyjne i ich wpływ na rozwój infrastruktury – studium przypadku gminy Obrowo” dostępnym w IV numerze Przeglądu Planisty „Małe Miasta i Obszary Wiejskie” opublikowanym przez Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.