Grupa „Teatrzaki” wystawia spektakl

Grupa „Teatrzaki” wystawia spektakl
2018-06-29

Dziecięco-młodzieżowa grupa teatralna „Teatrzaki” zakończyła kolejny sezon artystyczny. W drugim semestrze pracowaliśmy nad nowym spektaklem. Tym razem przygotowaliśmy przedstawienie, pt. „Babciu, opowiedz mi bajeczkę” na podstawie „Kabaretu na jednej nodze” Wandy Chotomskiej. Premiera miała miejsce w Zespole Szkół w Osieku nad Wisłą w środę, 20 czerwca w ostatnim tygodniu roku szkolnego. Grupa zaprosiła również swoich bliskich w czwartek, o godz. 18. do Osieckiego Klubu Kultury. Spektakl został ciepło przyjęty przez widzów ku uciesze młodych aktorów.

Wspomnę, że zajęcia „Teatrzaków” odbywają się w ramach działania Osieckiego Klubu Kultury. Obecnie w grupie jest 12 członków w wieku 9-12 lat. Zajęcia pobudzają wyobraźnię, kreatywność uczą odwagi oraz pracy w grupie. Dzieci często zaskakują swoimi pomysłami. Część osób z grupy bierze udział w konkursach recytatorskich oraz interpretacji teatralnej, odnosząc sukcesy.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Ewa Karpiński, Radosław Surdyk

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.