GWIAZDY Z OBROWA

GWIAZDY Z OBROWA
2016-12-09

Święta tuż, tuż, czas na przygotowywanie ozdób choinkowych. Na warsztatach kreatywno-plastycznych, organizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w  Obrowie Panie  postawiły w tym roku na gwiazdy.

Wykonują je różnymi technikami i z różnych materiałów, jednak hitem są pozostałe po papierze toaletowych rurki. Tak, to właśnie z  nich robimy te piękne ozdoby – mówi Barbara  Mońko-Juraszek, prowadzaca zajecia. Wykorzystujemy materiały odpadowe, nadajemy im kształt, malujemy, posypujemy brokatem i to wszystko! Gwiazdy gotowe, prawie takie, jak MY! - śmieje się instruktorka. Dodaje, że cieszy się z tego, że tyle kobiet wychodzi z domu i rozwija swoje pasje, odkrywa talent, i zaczyna wierzyć w siebie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.