I Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Obrowo

I Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Obrowo
2017-03-25

W minioną sobotę tj. 18.03.2017r. w Dobrzejewicach Uczniowski Klub Sportowy Kometa Obrowo przy współpracy z Urzędem Gminy zorganizował i przeprowadził "I `Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Obrowo w wyścigach na trenażerach kolarskich". W zawodach sportowych wzięło udział 72 uczniów z 4 szkół podstawowych, na starcie stanęli reprezentanci SP w Brzozówce, SP w Łążynie, SP w Obrowie, oraz gospodarze SP w Dobrzejewicach. W trakcie startów prowadzono klasyfikację indywidualną z podziałem na płeć i roczniki 2006, 2005, 2004 oraz klasyfikację drużynową. Najwięcej punktów dla swojej szkoły zdobyli uczniowie SP w Dobrzejewicach 115 pkt. na drugim miejscu znalazła się SP W Brzozówce 92 pkt. na trzecim SP w Łążynie 69 pkt. a na czwartym SP w Obrowie 56 pkt. 

Pierwsze tytuły Mistrzów Szkół Podstawowych Gminy Obrowo zdobyli odpowiednio:

w roczniku 2006 Laura Guzowska i Igor Wierzbowski

w roczniku 2005 Zuzanna Charyga i Wiktor Bruzdowski

w roczniku 2004 Julita Pęcherska i Filip Strzelecki.

Mimo zimowej pory i kapryśnej aury za oknem, dzięki wsparciu Akademii Michała Kwiatkowskiego Copernicus i wykorzystaniu najnowszych technik realizacji treningu kolarskiego na trenażerach podczas sobotnich zmagań dzieci i młodzież miała możliwość przeżywania sportowych emocji i dobrej zabawy. Za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu imprezy dziękujemy Urzędowi Gminy w Obrowie oraz opiekunom Panu Damianowi Jankowskiemu, Dariuszowi Machajewskiemu, Jackowi Kucharskiemu i Krzysztofowi Lerch. Mamy nadzieję że zimowy wyścig kolarski przypadł wszystkim do gustu i na stałe zagości w sportowym kalendarzu imprez Gminy Obrowo.

Z kolarskim pozdrowieniem Andrzej Kiejnowski.

Wyniki

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.