I Nagroda dla „Źródła” z Osieka nad Wisłą

I Nagroda dla „Źródła” z Osieka nad Wisłą
2019-11-28

23 listopada na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu odbył się V Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej. Schole i zespoły prezentowały 2 utwory: pieśń tradycyjną oraz piosenkę religijną. Warunkiem uczestnictwa był akompaniament na żywych instrumentach. Konkurs był wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń, poznania nowych osób. Odbył się również koncert zespołu CIS.

Dziecięco- młodzieżowa schola „Źródło” zdobyła I MIEJSCE oraz wręczono nam Nagrodę Dodatkową. Otrzymaliśmy dyplomy, piękną statuetkę, głośnik z mikrofonem oraz muzyczny kurs internetowy.

Wspomnę, że schola „Źródło” liczy 50 członków w wieku 4-17 lat. W przyszłym roku będzie obchodziła 10-lecie. Zajmuje się oprawą muzyczną Mszy Św. w niedziele o godz. 10. w parafii NSPJ w Osieku nad Wisłą. Doskonali swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne podczas warsztatów dla dzieci i młodzieży w Łodzi. W zespole dominuje radość i entuzjazm.

Marzeniem „Źródła” jest nagranie płyty.

Ewelina Mytlewska – opiekun „Źródła”

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.