II Festiwal Disco Polo i Dance

II Festiwal Disco Polo i Dance
2017-05-23

II Festiwal Disco Polo i Dance już za nami. Tegoroczna edycja, która odbyła się 20.05.2017r. na boisku sportowym w Głogowie przyciągnęła mieszkańców gminy Obrowo, licznych gości oraz fanów muzyki disco polo z całego regionu. Impreza podzielona została na dwie części: konkursową oraz koncerty gwiazd. W konkursie udział wzięły zespoły z całego kraju: Talar, Chica, Maczo, Petrus, Dwa Plus Dwa, Tomas, Vern, Katiusza, Motive, Folkiss. 

Jury w składzie Emilia Jaskólska, Marcin Jeziorski oraz Andrzej Koziński wyłonili zwycięzców:

I Miejsce – Vern

II Miejsce – Tomas

III Miejsce – Dwa Plus Dwa

Nagrodę Wójta Gminy Obrowo otrzymał Zespół Folkiss, zaś  nagrodę publiczności w konkursie Facebookowym otrzymała Katiusza.    W części konkursowej mogliśmy również posłuchać zwycięzców ubiegłorocznego festiwalu:  Dandi Dance.

Drugą część Imprezy uświetniły zespoły: Dejw, Kordian oraz gwiazda wieczoru Zespół Play Boys, który zaoferował  nam mega zabawę i zaprezentował wysoki poziom artystyczny.

Festiwal zorganizowany został w formie pikniku rodzinnego. Trwał łącznie kilkanaście godzin,  poza koncertami obfitował w wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Całość poprowadził prezenter stacji Polo TV – Jacek Mędrala. Wartym do podkreślenia faktem jest to, że ogromna frekwencja i zainteresowanie wydarzeniem, podobnie jak w roku ubiegłym, nie przeszkodziły w tym, by impreza przebiegła w sposób kulturalny, za co wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy.  

Dziękujemy także za pomoc wszystkim strażakom, ochronie, policji , straży gminnej, pracownikom Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Kultury za pomoc w organizacji festiwalu.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.