III Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego

III Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego
2017-06-10

27 maja 2017 r. w Toruniu odbył się III Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego - "Edukacja zaczyna się od przedszkola".

Okazało się, że Przedszkole Samorządowe z Osieka nad Wisłą, miało zaszczyt brać udział w niniejszym kongresie, jako jedyne spoza miasta Torunia.

To wielki zaszczyt móc pokazać się w tak zacnym gronie miejskich przedszkoli, podkreśliła z dumą Aleksandra Nasierowska – zastępca dyrektora Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie nauczycielki Pani Moniki Staruk (członkini zarządu Stowarzyszenia Edukacji Przedszkolnej "Inicjatywa i Twórczość" w Toruniu), której udało się przygotować stoisko z prezentacją wytworów działalności dzieci i nauczycieli z osieckiego przedszkola, dodała v-ce dyrektor Aleksandra Nasierowska.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów nauczycielom oraz dzieciom z Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą.

Marzena Słupczewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.