IV Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej

IV Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej
2018-12-05

24 listopada Dziecięco-Młodzieżowa Schola „Żródło” wzięła udział w IV Cecyliańskim Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu.

Wielkim zaszczytem był dal nas udział w tak profesjonalnie zorganizowanym przeglądzie. Schola reprezentowała parafię NSPJ w Osieku nad Wisłą oraz gminę Obrowo. Każdy zespół przygotował dwie pieśni: tradycyjną oraz współczesną. Schola „Źródło” zaśpiewała „Czarną Madonnę” oraz „Jak ptaki latające”. Poruszyła publiczność swoim entuzjazmem.

Przed ogłoszeniem wyników zostaliśmy zaproszeni na wspaniały koncert zespołu „Synowie”.

Schola „Źródło” otrzymała WYRÓŻNIENIE oraz ukulele, z którego się bardzo cieszymy.

Serdecznie podziękowania kierujemy do pana wójta Andrzeja Wieczyńskiego za zapewnienie transportu dla scholi oraz firmy MIXS za współpracę.

Słowa wdzięczności należą się również Sławce Nowak i Oli Olszewskiej za pomoc w opiece nad scholą, a Markowi Rabiaszowi za piękną fotorelację i nagranie.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Marek Rabiasz

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.