Jesienny wywóz wielkich gabarytów – kiedy?

Jesienny wywóz wielkich gabarytów – kiedy?
2020-09-22

Dziś, tj. 22 września, MPO odbiera wielkie gabaryty w Kawęczynie, Kuźnikach, Kazimierzewie, Łążynie, Łążynku, Zębowie i Szembekowie. W pozostałych miejscowościach wywóz odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w październiku.

Zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów wielkogabarytowych na 2020 rok, dostarczonym nam przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu, dziś, tj. 22 września br. MPO odbiera wielkie gabaryty w Kawęczynie, Kuźnikach, Kazimierzewie, Łążynie, Łążynku, Zębowie i Szembekowie. W pozostałych miejscowościach wywóz odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w październiku, w dniach 23.10, 24.10, 25.10, 29.10, 30.10. 2020 roku. Ponieważ 25 października br. to niedziela, wystąpiliśmy do MPO z pytaniem, czy ta data jest właściwa i czy odbiór wielkich gabarytów na pewno odbędzie się tego dnia. Poinformujemy Państwa o terminach odbioru potwierdzonych przez MPO.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.