KGW z Osieka na festynie w Przysieku

KGW z Osieka na festynie w Przysieku
2016-09-21

W sobotę 10 września 2016 r. na festynie „Barwy lata, dary jesieni” gminę Obrowo w Lokalnej Grupie Działania „Podgrodzie toruńskie” reprezentowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Nowoczesna Gospodyni” z Osieka nad Wisłą na czele z Panią Marią Melerską.

Stoisko LGD „Podgrodzie toruńskie” cieszyło się dużym zainteresowaniem przybyłych na festyn mieszkańców pobliskich okolic, w tym torunian i innych wystawców, a także nie umknęło jurorom konkursu na „Najbardziej atrakcyjne stoisko LGD z produktami regionalnymi i rękodziełem ludowym”, którzy naszej LGD przyznali zaszczytne trzecie miejsce.

Pod namiotem Lokalnej Grupy Działania „Podgrodzie toruńskie” można było podziwiać ludowe rękodzieło, zakupić lokalne produkty i tradycje kulinaria, a także poznać ideę działalności LGD. A wszystko w wystroju, w którym kury wiodły prym. Na ich czele prezentowały się wyjątkowe kury tęczanki z hodowli Pana Leszka Juraszek.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska LGD „Podgrodzie toruńskie” w przyszłym roku.

 

Marzena Słupczewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.