Klasa III z LO w Dobrzejewicach kończy rok szkolny

Klasa III z LO w Dobrzejewicach kończy rok szkolny
2020-04-22

W piątek 24 kwietnia uczniowie klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzejewicach otrzymają świadectwa ukończenia szkoły.

W piątek 24 kwietnia uczniowie klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzejewicach otrzymają świadectwa ukończenia szkoły. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.00. Uczniowie będą odbierać świadectwa w odstępach 10 minutowych z zachowaniem szczególnej ostrożności. Jako pierwsza odbierze świadectwo  Weronika Kilanowska najlepsza absolwentka, która kończy dobrzejewickie LO z wyróżnieniem, a po niej 11 kolejnych absolwentów wg porządku alfabetycznego.

- Gratulujemy uczniom i rodzicom.  Władzom samorządowym Gminy Obrowo dziękujemy za możliwość zdobycia średniego wykształcenia i matury przez naszą młodzież  w Liceum niedaleko miejsca zamieszkaniamówi dyrektor szkoły Janusz Iwański.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.