Kolejny koncert kolęd i pastorałek za nami

Kolejny koncert kolęd i pastorałek za nami
2020-01-27

Blisko dwie godziny trwał gminny koncert kolęd i pastorałek, który już po raz 17. odbył się w Osieku nad Wisłą. W koncercie w udział wzięło ośmiu lokalnych wykonawców.

Po raz 17. w Osieku nad Wisłą okres świąteczno – noworoczny kończy się koncertem kolęd i pastorałek w wykonaniu lokalnych artystów. W tym roku występ odbył się w kościele parafialnym w Osieku, zapełnionym po brzegi słuchaczami.

Podczas koncertu wystąpili: Schola Parafialna Źródło, Chór Parafialny, zespół Katharsis, Beata Strąk, Jarosław Kamiński, Dominika Balewska i zespół The softly butterfly,  Andrzej Kubacki oraz grająca od 1925 roku Kapela Ludowa im. Kamińskich.

 W koncercie udział wziął wicestarosta toruński Michał Ramlau. Władze gminy reprezentowała sekretarz Mirosława Kłosińska.

Aranżacje muzyczne: Janusz Lewandowski
Prowadzący - Andrzej Kubacki


Soliści: Jarosław Kamiński, Beata Strąk, Andrzej Kubacki, Dominika Balewska
Zespoły: Katharsis z Leszkiem Milińskim i Tomaszem Gumowskim, Dziecięco-Młodzieżowa Schola „Źródło”, Osiecka Grupa Teatralno - Wokalna, The Softly Butterfly,Osiecka Kapela Ludowa im. Kamińskich

Instrumenty:
Janusz Lewandowski, Mirosław Zduński - inst.klawiszowe, Sławek  Kosiński - gitary, Bartek Wojke - perkusja, Kuba Wojke - skrzypce, Sebastian Kamiński - skrzypce

Koncert odbył się dzięki wsparciu ks. proboszcza Rafała Bogusa oraz wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.