KOLO - Katalog obrowskich lekcji online

KOLO - Katalog obrowskich lekcji online
2020-04-28

Otwieramy KOLO - katalog obrowskich lekcji online. KOLO to katalog znakomitych, profesjonalnie przygotowanych przez nauczycieli naszych szkół lekcji i zadań, które mogą być wykorzystywane w zdalnym nauczaniu. KOLO udostępniamy uczniom – do nauki i do powtórek, a nauczycielom – jako inspirację do własnych opracowań. Katalog może zainteresować również rodziców, którzy chcą bliżej poznać metody nauczania.

Od 13 marca w Polsce zamknięte są szkoły, trwa nauczanie w systemie zdalnym. W ten sposób pracują również uczniowie i nauczyciele w naszej gminie. Wiele z przygotowanych przez pracowników naszych szkół lekcji i zadań to w pełni profesjonalne, znakomicie opracowane materiały. Podobają się one zarówno uczniom jak i rodzicom, ponieważ umożliwiają samodzielne uczestniczenie dziecka w e-lekcji.

- Chcemy podzielić się z Państwem tymi materiałami. Nie ukrywam, że chcemy się również nimi pochwalić. W uzgodnieniu z dyrektorami szkół tworzymy więc „KOLO” katalog obrowskich lekcji onlinemówi wójt gminy Andrzej Wieczyński. – Będzie to otwarty zbiór lekcji i zadań przygotowanych przez nauczycieli obrowskich szkół. Mamy nadzieję, że katalog przyda się zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Lekcje i ćwiczenia, które mogą być wykorzystywane w zdalnym nauczaniu, będziemy sukcesywnie zamieszczać w Aktualnościach na naszej stronie internetowej.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.