Koncert w Zespole Szkół Jana Pawła II w Obrowie

Koncert w Zespole Szkół Jana Pawła II w Obrowie
2018-10-25

Niezwykłego klimatu mogli doświadczyć ci, którzy w środowy wieczór pojawili się w Zespole Szkół Jana Pawła II w Obrowie.

To tu, 17 października na Sali gimnastycznej rozbrzmiała muzyka filmowa.

Koncert zagrał Zespół „Dobrze-Aleks”, czyli Orkiestra Dęta Gminy Obrowo z Dobrzejewic oraz Orkiestra Dęta OSP z Aleksandrowa Kujawskiego poprowadzona wspólnie przez Waldemara Urbańskiego i Paulino Taica Frias.

Muzycy zaprezentowali utwory kultowych filmów polskich i zagranicznych takich jak: „Jak rozpętałem II wojnę światową”, „07 zgłoś się”, „Pretty woman”, „Gang Olsena” i innych.

Koncert został poprowadzony na wesoło. Pojawiła się „atrakcja” dla zgromadzonych m.in. wtrącenie w cały przebieg koncertu  nietypowej scenki – ucieczki, a zarazem pojawienie się na scenie więźnia, a także  poszukiwania go przez służby.

Ogromne podziękowania za przygotowanie i poprowadzenie koncertu kieruję do Pana Waldemara Urbańskiego i Paulino Taica Frias oraz dla Pana Dyrektora Artura Affelt Dyrektora Szkoły Podstawowej za możliwość skorzystania z sali gimnastycznej.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.