Kończymy zapisy na dofinansowanie do fotowoltaiki

Kończymy zapisy na dofinansowanie do fotowoltaiki
2020-02-19

W piątek 21 lutego kończymy zapisy na dofinasowanie do fotowoltaiki i pomp ciepła. Ilość osób zainteresowanych dofinansowaniem czterokrotnie przewyższyła szacowaną wstępnie przez urzędników liczbę gospodarstw domowych, które mogłyby otrzymać dotację.

Nasza gmina kolejny raz będzie ubiegać się  fundusze z Unii Europejskiej na inwestycje związane z budową i modernizacją jednostek wytwarzania energii elektrycznej lub cieplnej z odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych. Planowany termin rozpoczęcia naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Osi priorytetowej 3. Działanie 3.1. Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 - 2020 to maj br. Wysokość dofinansowania będzie określona w ogłoszeniu konkursowym, przy poprzednim naborze dofinansowanie wynosiło 50%  kosztów netto.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.