Konferencja dla przedsiębiorczych

Konferencja dla przedsiębiorczych
2020-01-12

Trwają zapisy na konferencję „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”. Dodatkowe pieniądze przewidziano dla przedsiębiorczych kobiet

Stowarzyszenie „Europa Kujaw i Pomorza” zaprasza na konferencję „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje – możliwość finansowania w ramach regionalnych zwrotnych produktów finansowych oraz w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego”. Konferencja skierowana jest do mikro, małych lub średnich firm oraz instytucji otoczenia biznesu.

Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa:
http://ekip.kujawsko-pomorskie.pl/index.php/szkolenia

Program konferencji

Na spotkaniu otrzymają Państwo aktualną informację nt. funduszy  europejskich dla przedsiębiorców w Państwa regionie. Eksperci omówią, kto i na co może otrzymać wsparcie, jakie warunki musi spełniać wnioskodawca oraz jakie wydatki i w jakiej wysokości można finansować ze środków pomocowych. Eksperci z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawią możliwości otrzymania dofinansowania na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”.

Wsparcie finansowe będzie oferowane w formule otwartych konkursów w trzech obszarach tematycznych:

  • Innowacje w zakresie zielonych technologii (green industry innovation);
  • Innowacje w obszarze wód morskich i śródlądowych (blue growth);
  • Technologie poprawiające jakość życia (welfare technologies).


Dotacje będą mogły pokryć do 70% kosztów kwalifikowanych i wynosić nawet 8 mln zł. Dodatkowo przewidziano tzw. "Schemat małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet" – osobną pulę środków, o które mogą starać się firmy, których właścicielkami lub współwłaścicielkami są kobiety.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedną firmę mogą reprezentować maksymalnie dwie osoby.

W trakcie spotkania istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z Pośrednikami Finansowymi KPFR oferującymi pożyczki na rozwój przedsiębiorstw.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.