Konsultacje społeczne dla mieszkańców wsi Łęk-Osiek

Konsultacje społeczne dla mieszkańców wsi Łęk-Osiek
2016-11-21

Wójt Gminy Obrowo działając na podstawie uchwały Nr XX/139/2016 Rady Gminy Obrowo z dnia 27 października 2016r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami wsi Łęk-Osiek w sprawie zmiany urzędowej nazwy tej miejscowości na Łęg-Osiek, ogłasza konsultacje społeczne dla mieszkańców wsi Łęk-Osiek.

Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w terminie 01.12.2016r-14.12.2016r.

W konsultacjach społecznych mają prawo brać udział mieszkańcy wsi Łęk-Osiek.

Konsultacje społeczne odbywać się będą w formie osobistego składania podpisów przez mieszkańców na liście konsultacyjnej, która znajdować się będzie w Urzędzie Gminy Obrowo pokój nr 33 w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Ponadto w dniu 08.12.2016r. o godz. 17.00 w Świetlicy Wiejskiej w Stajenczynkach, odbędzie się spotkanie mieszkańców wsi Łęk-Osiek w ramach konsultacji.

Konsultacje społeczne są ważne bez względu na ilość osób w nich uczestniczących.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.