Koronawirus. Biblioteki ograniczają działalność

Koronawirus. Biblioteki ograniczają działalność
2020-07-30

Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrzejewicach oraz jej filie w Łążynie II, Obrowie i Osieku n/Wisłą do 7 sierpnia będą tylko wypożyczać książki. Nie będą przyjmować zwrotów, a wypożyczenia na kartach czytelników będą automatycznie przedłużane.

Rozwój epidemii w naszej gminie sprawia, że biblioteki zmieniają zasady działania. Od dziś są one następujące:

  • od 30 lipca do 7 sierpnia 2020r. książki będą tylko wypożyczane na zewnątrz;
  • zwroty książek nie będą przyjmowane, wypożyczenia na kartach czytelników będą automatycznie przedłużane;
  • czytelnicy są proszeni o rezerwowanie wybranych tytułów przez system biblioteczny MAK+ lub telefonicznie tel. 533 746 020;
  • wprowadzono możliwość wypożyczenia większej liczby książek.

Od dnia 10 do 31 sierpnia 2020 r. biblioteki publiczne gminy Obrowo będą nieczynne. Wyjątek stanowi filia w Obrowie, gdzie książki będzie można wypożyczyć od 6 do 14 sierpnia 2020r.

- Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za powstałe utrudnienia, jednak podjęta decyzja wynika z troski o Państwa bezpieczeństwo i zdrowiemówi Grażyna Jurkiewicz, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrzejewicach.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.