„KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW”

„KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW”
2017-06-13

Grupa teatralna „TEATRZAKI” przygotowała spektakl, pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Zaprezentowała go na scenie w Zespole Szkół w Osieku nad Wisłą dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Grupa zawiązała się w październiku 2016r. Są to uczniowie klasy III i IV. Część z nich to byli wychowankowie Klasy Teatralnej, Pani Izabeli Urban. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w Osieckim Klubie Kultury. Przeprowadzane są ćwiczenia i zabawy aktorskie, między innymi: dykcyjne, oddechowe, na skupienie, na ekspresję, etiudy teatralne. Odbyły się również Warsztaty Teatralne z „udziałem” lalek z „Baja Pomorskiego”.

Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, które integrują, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, dodają pewności siebie, uczą komunikacji i współpracy, pozwalają poznać swoje mocne i słabe strony, a przede wszystkim przynoszą ogromną radość członkom zespołu oraz widzom.

Dnia, 8 czerwca o godz. 18.00 spektakl został zaprezentowany rodzinom młodych artystów. Zdjęcia będzie można obejrzeć wkrótce. Serdecznie dziękuję Pani Dyrektor, Katarzynie Wachowskiej za udostępnienie nam szkolnej „sceny”.

13 czerwca, „TEATRZAKI” zagrają dla przedszkolaków w Osieku nad Wisłą.

Serdeczne podziękowania składam „moim” aktorom za wspaniałą grę, a przede wszystkim za niesamowite emocje i świetną zabawę podczas zajęć.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.