Liga NGOs - program szkoleń dla samorządowców

2019-10-05
Liga NGOs jest to ogólnopolski, bezpłatny edukacyjno - szkoleniowy program. Liga NGOs jest finansowana ze środków Funduszu Sprawiedliwości, objęta patronatem honorowym Ministra Sprawiedliwości, a organizowana przez łódzką Fundację Życie. Program jest skierowany do aktywistów i samorządowców.
 
Wierzymy, że dzięki aktywizacji społeczności lokalnych oraz wszechstronnej edukacji można skutecznie ulepszać rzeczywistość, w której żyjemy. Pragniemy wspierać te założenia, podnosząc wiedzę i umiejętności uczestników naszych zajęć w zakresie sposobu funkcjonowania demokratycznego państwa, co w perspektywie przełoży się również na zapobieganie przestępczości.
 
Wszystko to będzie realizowane pod postacią wykładów, szkoleń i warsztatów, prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów takich jak Google, JW GROM oraz profesjonalistów z dziedzin fundraisingu, prawa administracyjnego, dotacji i grantów, networkingu, psychologii społecznej, filozofii i wielu innych.
 
W załączeniu przesyłam proponowaną treść informacji, o której mowa powyżej,
oraz infografikę dotyczącą projektu.
 
Zachęcamy również do udostępnienia wydarzenia:
 
Więcej informacji na: www.liganogs.pl
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.