Mały Teatr Historii w Osieku nad Wisłą

Mały Teatr Historii w Osieku nad Wisłą
2017-10-23

Dnia 20 października w Szkole Podstawowej w Osieku nad Wisłą odbyła się niezwykła lekcja historii. Gościliśmy dyrektora „Baja Pomorskiego”, Zbigniewa Lisowskiego oraz kierownika literackiego, Szymona Spichalskiego. Uczniowie mieli okazję być widzami Małego Teatru Historii, którego główny bohater to Tadeusz Kościuszko. W bardzo interesujący, teatralny sposób został nam przybliżony życiorys postaci. Uczniowie czynnie uczestniczyli w spektaklu. Myślę, że taka forma pozwoliła dobrze przyswoić wiele cennych informacji o wspaniałej postaci, jaką był Tadeusz Kościuszko.

Wspomnę, że nasi goście wystąpili dla szkoły bezpłatnie.

W imieniu uczniów i nauczycieli, pragnę serdecznie podziękować dyrektorowi „Baja Pomorskiego”, Panu Zbigniewowi Lisowskiemu oraz kierownikowi literackiemu, Panu Szymonowi Spichalskiemu za przyjazd i przygotowanie Małego Teatru Historii.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.