Na rowerach do Złotorii

Na rowerach do Złotorii
2016-07-20

W sobotę, 16.07. wraz z dziewczętami z OSIECKIEJ GRUPY TEATEALNO – WOKALNEJ (uczennice, które w czerwcu ukończyły szkołę podstawową w Osieku nad Wisłą) wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do Złotorii. Naszym celem był dom pani Izabeli Urban, byłej wychowawczyni (klasa I-III), jednocześnie pierwszego instruktora teatralnego dziewcząt. Wyprawa bardzo się udała. Cieszę się, że powstała ścieżka rowerowa, ponieważ bezpiecznie i przyjemnie można podróżować na dwóch kółkach. Osobiście z moją rodziną często z niej korzystamy. Pani Iza ucieszyła się z naszych odwiedzin, tym bardziej, że zapraszała nas już nie jeden raz. Miło spędziliśmy czas na łonie natury, w pięknym ogrodzie. Ciężko nam było wracać do domu z ciężkimi brzuchami, gdyż  wychowawczyni dziewczyn ugościła nas  „ pysznościami”. Nasza wycieczka udała    się i będzie co wspominać. Koleżanki miały okazję spędzić wspólnie czas. Dziękujemy serdecznie pani Izie za zaproszenie oraz tak miłe przyjęcie.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.