Nabór do klasy 1. LO w Dobrzejewicach będzie prowadzony

Nabór do klasy 1. LO w Dobrzejewicach będzie prowadzony
2020-04-23

Nabór do klasy pierwszej z rozszerzonym angielskim Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzejewicach będzie prowadzony. Dyrekcja szkoły zaprasza wszystkich chętnych. Termin naboru nie jest jeszcze znany - dyrekcja szkoły poda go, gdy Kurator Oświaty podejmie decyzje w tym zakresie.

Zgodnie z ustalonym wcześniej  harmonogramem, składanie wniosków do klas pierwszych szkół średnich miało rozpocząć się 11 maja i potrwać do 23 czerwca. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie z wynikami egzaminu ósmoklasisty, młodzież miała dostarczyć w terminie od 26 do 30 czerwca. 13 lipca, w południe miały, zostać ogłoszone listy kandydatów zakwalifikowanych.

Kuratoryjne kalendarium naboru pokrzyżowała jednak pandemia. - W sprawie rekrutacji czekamy na decyzje Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratora Oświatymówi Janusz Iwański, dyrektor  Zespołu Szkół w Dobrzejewicach. – Wiadomo już na pewno, że terminy rekrutacji się zmienią, bo zależą  od terminu egzaminów ósmoklasistów. Na dziś nie wiemy jednak, czy egzaminy ósmoklasistów w ogóle się odbędą. Zapewniam jednak, że w naszej szkole nabór do klasy pierwszej z rozszerzonym angielskim na pewno się odbędzie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.